Volná místa

PORADCE/PORYDKYNĚ RANÉ PÉČE

Společnost pro ranou péči, poskytující již 32 let své služby rodinám dětí s postižením na území ČR, hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Poradce/Poradkyně rané péče/sociální pracovník pro své pracoviště v Českých Budějovicích. Jedná se především o terénní práci v rodinách dětí raného věku se zrakovým a kombinovaným postižením na území Jihočeského kraje. Pracovní místo je na 1,0 úvazku

Podrobné informace naleznete ZDE. Profesní životopis včetně motivačního dopisu zašlete na e-mail reditelka.budejovice@ranapece.cz nejpozději do 23. 9. 2022. Do předmětu emailu uveďte Výběrové řízení - poradce.

Kontaktní osoba Mgr. Jana Tušlová, tel.: 777 234 032

Uveřejněno dne 2. 9. 2022

 

ODBORNÝ DLUHOVÝ PORADCE - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Člověk v tísni, o.p.s. hledá odborného dluhového poradce/poradkyni – sociálního pracovníka/pracovnici do Tábora.

Bližší informace nalezte v inzerátuMotivační dopis a životopis zasílejte prostřednictvím online formuláře nejpozději do 31. 08. 2022.

Kontaktní osoba: Michaela Šímová, koordinátorka služeb v JčK, tel.: 731 690 978, e-mail: michaela.simova@clovekvtisni.cz

Uveřejněno dne 10. 08. 2022

 

PRACOVNÍK PŘÍMÉ PÉČE V TÝDENNÍM STACIONÁŘI

Autis Centrum, o.p.s. hledá ochotného a zapáleného člověka, který má chuť pracovat s klienty s autismem na pozici pracovník přímé péče v týdenním stacionáři. Více informací nalezete v letáčku nebo na webových stránkách https://autiscentrum.cz/kariera/.

Kontaktní osoba: Milena Urbanová, ředitelka, info@autiscentrum.cz

Nástup od 1. září 2022.

Uveřejněno dne 28. 3. 2022

 

OSOBNÍ ASISTENT/KA PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM

Společnost Chráněné bydlení Naplno v Jindřichově Hradci hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici osobního asistenta/ky pro lidi s mentálním postižením na hlavní pracovní poměr. Podrobné informace včetně kontaktu naleznete ZDE
Termín pro příjem životopisů je do 7. 1.2022.

Kontaktní osoba: Mgr. Aleš ADAMEC, vedoucí chráněného bydlení Naplno, e-mail: vedouci@chnaplno.cz

Uveřejněno dne 22. 12. 2021

 

OSOBNÍ ASISTENCE - DPP/DPČ

Společnost Ledax o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici osobní asistence formou brigády. Podrobné informace naleznete ZDE.

Kontaktní osoba: Bc. Petra KOŠINOVÁ, personalista,  e-mail: petra.kosinova@ledax.cz

Uveřejněno dne 3. 12. 2021

  

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

Společnost Ledax o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici pečovatele/pečovatelky na hlavní pracovní poměr. Podrobné informace naleznete ZDE.

Kontaktní osoba: Kontaktní osoba: Bc. Petra KOŠINOVÁ, personalista,  e-mail: petra.kosinova@ledax.cz

Uveřejněno dne 3. 12. 2021