Nová mobilní aplikace Rodinné pasy

Informujeme, že nově je možné v rámci projektu Rodinné pasy využít mobilní aplikaci.

Díky Rodinným pasům je možné čerpat slevy při běžných nákupech či návštěvách kulturních a sportovních akcí. Držiteli karty Rodinný pas vzniká nárok na uplatnění slevy u všech zapojených poskytovatelů bez ohledu na město a region.

Mobilní aplikace Rodinné pasy je ZDARMA ke stažení pro platformy Android a iOS. Aplikace umožňuje snadné vyhledávání v síti poskytovatelů slev ve vašem okolí i v celé České republice.

Od roku 2024 obdrží nově registrované rodiny pouze virtuální karty Rodinný pas. Vydané plastové karty jsou nadále v platnosti a je možné je používat. Do mobilní aplikace stačí pro přihlášení zadat číslo na vaší plastové kartě, které najdete v levém spodním rohu.

Mobilní aplikaci si mohou stáhnout i uživatelé Senior Pasů, kteří tak budou mít slevy a potřebné informace stále při ruce. Informace o aplikaci i podrobný návod vč. video návodu najdete na webových stránkách projektu Senior Pas.

Více info o projektu Rodinné pasy najdete na Sociálním portálu Jihočeského kraje / Pomáháme / Rodina & senioři / Rodinné pasy.

Více info o projektu Senior Pasy najdete na Sociálním portálu Jihočeského kraje / Pomáháme / Rodina & senioři / Senior Pas.