Domov sv. Anežky pořádá a zve na ČIHOVICE FEST

Domov sv. Anežky zve na  multižánrový integrační festival ČIHOVICE FEST, který pořádá ve dnech 08. - 09. září 2023 v Čihovicích u Týna nad Vltavou na podporu služeb pro lidi s postižením v Domově sv. Anežky. Plánují vytvořit zábavný, příjemný a bezpečný prostor pro společná setkávání a zábavu s bohatým kulturním programem, občerstvením a stanovým městečkem.

Na festivalu vystoupí zvučná hudební jména jako minus123minut, Schodiště či Vladimír Merta, různé divadelní soubory (např. Divadlo Víti Marčíka), ale také hudebníci a divadelníci s postižením. Páteční dopolední program bude určen zejména lidem s postižením, dětem a mládeži.

Klienti Domova sv. Anežky zvou na "Divadlo, které nemá jméno", a to v pátek 08.09.2023 od 15:00 hod., kdy zahrají autorskou hru "Malý princ tak trochu jinak".

Dále klienti vystoupí se svou kapelou "Živelná pohroma" (pátek od 16:00 hod.) a jeden z hendikepovaných zaměstnanců se v pátek ujme role DJe a bude hrát jak oblíbené hity, tak i písničky na přání (pátek 14:00 hod. - DJ Karlos).

Klienti domova se též podílejí na organizaci festivalu - pomáhají se zajištěním občerstvení, technickým zázemím, propagací.

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek půjde na podporu služeb pro lidi s postižením v Domově sv. Anežky.