Den pěstounství Jihočeského kraje

neděle 9. června 2024 v Safari resortu Hluboká u Borovan, vstup ZDARMA

Webinář "Business & Excellence v řízení sociálních služeb"

Středa 19.06.2024, 13.00 - 16:00, online na platformě ZOOM, pořádá Česká společnost pro jakost.

Společnost pro ranou péči pořádá osvětovou kampaň "Týden rané péče"

Od 13. do 19. května 2024 proběhne již 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Cílem akce je informovat širokou veřejnost o tom, jak raná péče pomáhá rodinám pečujícím o dítě s postižením a proč je velice důležité, aby vhodná podpora dítěte byla zahájena včas.

Volby do Evropského parlamentu - pobytová zařízení sociálních služeb

Volby do Evropského parlamentu se budou konat v pátek 7. června 2024 a sobotu 8. června 2024. V této souvislosti je nutné zajistit zdárný a klidný průběh voleb pro voliče, kteří nemohou hlasovat v místě trvalého pobytu a přejí si uplatnit své volební právo v pobytovém zařízení sociálních služeb.

Krajský dotační program 2024

Informujeme, že byl schválen Krajský dotační program na podporu sociálních služeb pro rok 2004 s termínem pro podání žádostí od 17.06.2024 do 10.07.2024 do 12:00 hod.

ARCHA Borovany zve na Kulatý stůl v Poslanecké sněmovně

Archa Borovany zve na Kulatý stůl k tématu Zvyšování prestiže pracovníků v sociálních službách, který pořádá v pondělí 27. května 2024 v budově Poslanecké sněmovny v Praze. Zároveň proběhne vernisáž výstavy MÍSTA DOMA.

Připravované Výzvy z Národního plánu obnovy

Ministerstvo práce a sociálních věcí připravuje dvě Výzvy z Národního plánu obnovy na budování sociální infrastruktury, a to v období červen a červenec 2024.

Domov sv. Anežky nabízí bezplatné konzultace v oblasti vztahů, sexuality a intimity lidí se zdravotním postižením

Konzultace probíhají v rámci služby sociální rehabilitace v objektu Domova sv. Anežky v Týně nad Vltavou (Čihovice 30). Služba je určena lidem se zdravotním postižením nebo zdravotním znevýhodněním z Jihočeského kraje od 16 let věku.

Sociální infrastruktura Čestice

Městys Čestice připravuje spuštění komunitního projektu sociálních služeb. Plánuje poskytovat sociálně aktivizační služby pro seniory, pečovatelskou službu a chráněné bydlení.

Benefiční koncert pro ICOS a Osobní asistenci

Ve středu 24. 4. 2024 od 17:30 v Městském divadle Český Krumlov. Trio Incendio jako předehra 33. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Krumlov. Výtěžek z celé akce poputuje na Osobní asistenci.

RSS kanál