"Den prevence" v Dačicích

Město Dačice zve na Den prevence, který se bude konat ve středu 11. září 2024 od 9:00 do 17:00 hodin na Palackého náměstí v Dačicích (zobrazit mapu).

Akce bude zaměřena na děti, mládež i veřejnost s cílem představit široké spektrum preventivních programů v oblasti sociální, bezpečnostní, environmentální a zdravotní. Na akci se představí téměř 30 organizací s aktivitami a interaktivními stanovišti pro všechny věkové kategorie.

Programy zaměřené na prevenci, zdraví a bezpečí dětí i dospělých přestaví např. Státní zdravotní ústav, Liga proti rakovině, Policie ČR, FCC, Sociálně terapeutická dílna Dačické okénko, PREVENT 99, Charita Jindřichův Hradec, Ledax, Domov seniorů Dačice (CSS JH), Rozkoš bez rizika, Český červený kříž a řada dalších organizací vč. zástupců Odboru sociálních věcí Městského úřadu Dačice (právní a sociální poradenství).

Více informací najdete na webových stránkách města Dačice.