Domov sv. Anežky zve na ČIHOVICE FEST 2024

Domov sv. Anežky zve na  multižánrový integrační festival ČIHOVICE FEST, který pořádá v pátek a sobotu 13. a 14. září 2024 v Čihovicích u Týna nad Vltavou. Festival spojuje hudbu, divadlo a integraci lidí s postižením.

Na pódiu se vystřídají profesionální umělci (například herec a muzikant Igor Orozovič či brněnská kapela Květy) s hudebníky a herci s postižením:

• Divadlo, které nemá jméno - soubor klientů Domova sv. Anežky,
  • kapela Živelná pohroma - složená z klientů a zaměstnanců domova,
  • DJ Karlos - zaměstnanec Domova sv. Anežky s handikepem).

Zajímavý doprovodný program v čele s Podivuhodnými hrami Jiřího Šebesty zabaví malé i velké. Gastro zónu provoní originální čihovický hot dog, domácí koláče a další dobroty.

Klienti domova se na festivalu podílejí nejen jako vystupující, ale pomáhají i s organizací a propagací: roznášejí plakáty do svých domovských obcí, pomohou připravit areál a občerstvení pro dobrovolníky, budou pomáhat u výběru dobrovolných příspěvků u vstupu apod. Samozřejmě budou i v publiku, kde se potkají s klienty dalších organizací, které znají z plesů, tanečních a jiných akcí, na které jezdí.

Letos je většina programu pod střechou, takže déšť nikomu nebude vadit. Chybět nebude bezbariérové WC.

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z akce bude použit na provoz a rozvoj sociálních služeb Domova sv. Anežky.