Konference Podoby dobrovolnictví v Jihočeském kraji a ocenění dobrovolníků Křesadlo 2023

Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj, které zřizuje KreBul, o.p.s. Prachatice, pořádá a zve na konferenci Podoby dobrovolnictví v Jihočeském kraji.

Akce se uskuteční v pondělí 4. prosince 2023 od 9:00 do 14:00 hodin v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích (Boženy Němcové 49/3), zasedací místnost Odboru školství, mládeže a tělovýchovy (3. NP).

Účast na konferenci je ZDARMA.

Z důvodu omezené kapacity sálu je třeba se na akci registrovat. Registrace probíhá pomocí QR kódu, který najdete v pozvánce.

Na konferenci od 16:00 hodin naváže slavnostní předání ocenění Křesadlo 2023 pro zajímavé dobrovolnické příběhy z regionu. To proběhne v prostorách Jihočeského muzea v Českých Budějovicích za účasti pozvaných hostů. Partnerem Ceny Křesadlo v Jihočeském kraji je HESTIA – Centrum pro dobrovolnictví, z. ú.

Konference i předávání ocenění Křesadlo 2023 se uskuteční pod záštitou náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Lucie Kozlové a za finanční podpory Ministerstva vnitra ČR a Jihočeského kraje.