BAMBIFEST - 23. ročník - 12.-13.05.2023

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. (RADAMBUD) zve děti, rodiče, prarodiče,  oddíly, organizace dětí a mládeže, školy, školní družiny a další organizace pracující s dětmi a mládeží  na 23. ročník akce BAMBIFEST v Českých Budějovicích, tj. přehlídku činností dětských spolků a organizací pracujícími s dětmi a mládeží.

BAMBIFEST se bude konat  u Sportovní haly v Českých Budějovicích, v pátek 12.5.2023 od 13:00 do 18:00 hodin a v sobotu 13.5.2023 od 9:00 do 17:00 hodin.
V krajském městě České Budějovice je tato přehlídka již neodmyslitelně tradičním projektem, který přispívá k rozšiřování povědomí veřejnosti o aktivitách dětí a mládeže ve volném čase.

Vstup na akci je zdarma!

BAMBIFEST v Českých Budějovicích má tyto části:

• aktivní prezentace organizací  pracujících s dětmi a mládeží ve stáncích,
  • ukázky činnosti divadelních, tanečních a pěveckých, sportovních vystoupení dětí a mládeže na pódiu,
  • koncerty pro veřejnost, divadelní představení.

U jednotlivých stánků budou děti získávat razítka do startovní karty, po splnění úkolů si vyzvednou v Infobodu malou odměnu. Vyplněné startovní kartičky budou postupovat do losování o ceny, které bude probíhat v liché hodiny na pódiu akce.

Na co se mohou děti těšit?

• Přehlídka možností pro volný čas,
  • nabídky kroužků, oddílů, letních pobytových a příměstských táborů,
  • pódiová taneční, divadelní a pěvecká vystoupení,
  • divadelní představení Marešovy divadelní společnosti MAREDIV,